0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні)
ПН - ПТ: 08:00-17:00
(0352) 43 00 55, 43 00 99
СБ: 09:00-16:00 (067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Вже сьогодні у партнерів ЕлДом склались важливі асоціації з нашою компанією і її пропозицією, нас пов’язують з якістю, інноваціями, високою компетенцією у сфері системних та дизайнерських рішень. Ці образи ми хочемо розвивати для того, щоб все більше людей дізнались, які саме цінності приховуються за ім’ям ЕлДом.

Сильні бренди несуть у собі гарантію найкращої якості, новітніх технологій і відмінного дизайну.

Дякуючи бренду споживач довіряє компанії-виробнику і її розробкам, а ділові зв’язки перетворюються в довгострокові партнерські стосунки.

Лояльність клієнта – це результат виконання обіцянок, котрі стоять за маркою відомого бренда. Тому обіцянки компанії дані своїм клієнтам відіграють вирішальну роль. Відповідність бренду тому, що він заявляє про себе, гарантує стабільність майбутнього попиту. Часто відома марка стає єдиною постійною у взаємовідносинах компанії і клієнта.

Марка, як особистість, що сформувалась, може постійно розвиватись, освоювати нові споріднені сфери діяльності, нові лінії продуктів і послуг. І, тим самим, відкривати нові гарантовані перспективи розвитку – в інтересах клієнта.

Якщо ви бажаєте стати дилером торгової марки ЕлДом, заповніть, будь-ласка, форму нижче.

Powered by BreezingForms