0 800 500 419 (дзвінки безкоштовні) (0352) 43 00 55, 43 00 99
(067) 354 20 26

Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

Партнери Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Статті

У зв’язку з вичерпанням ліміту, відкритого для участі в  програмі енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, Креді Агріколь Банк припиняє видачу нових кредитів за цією програмою.

Вибір вікон на кухню – одне з непростих завдань. Підбирати їх треба так, щоб у майбутньому не страждати від появи конденсату на вікнах.

Спальня – це місце, де ми проводимо третину свого життя, де ми розслабляємося і відпочиваємо після напруженого робочого дня і де набираємось сил для нових звершень. Для повноцінного сну та відпочинку в спальні повинна панувати атмосфера затишку та комфорту. Саме тому до вибору металопластикових вікон у спальню треба підійти відповідально.

Використання металопластикових вікон на балконі чи лоджії – досить популярне рішення. Металопластикові вікна стійкі до атмосферного впливу, легкі в догляді, мають довершений дизайн та здатні легко перевтілити  балкон чи лоджію з місця зберігання непотрібних речей в комфортний куточок для роботи чи відпочинку.

Металопластикові вікна з верхньопідвісним  механізмом виготовляються з використанням фрикційних, або так званих англійських ножиць. Принцип функціонування таких вікон достатньо простий: при відкриванні стулка рухається по верхній осі, створюючи простір для провітрювання знизу. Відкривання стулки може здійснюватись як назовні так і всередину, залежно від потреб клієнта.

Давно хочете замінити вікна, проте не було часу або можливостей?

Тоді ця акція саме для Вас!

З  1 серпня 2018 року вступають в силу зміни в умовах участі в програмі IQ Energy в категорії «Вікна». Зміни вводяться з метою підвищення енергоефективності житла та скорочення викидів СO2.

Заміна вікон у дитячій кімнаті — справа відповідальна, яка передбачає створення в приміщенні сприятливого клімату для росту і розвитку дитини. Адже якщо в кімнаті буде нестача свіжого повітря або протяг — це може спричинити проблеми зі здоров’ям дитини, а це недопустимо.

Заснована в 1907 році Віктором Гретчем компанія Gretsch-Unitas (GU) є одним з найбільших в світі виробників та постачальників фурнітури. На рахунку компанії більше 500 патентів і близько 30 тис. найменувань продукції. В Україні компанія працює з 1997 року і пропонує фурнітуру для поворотно-відкидних, фрамужних, підйомно-зсувних та паралельно розсувних металопластикових вікон,  для систем типу «гармошка», тощо.

Віконна фурнітура — важлива складова кожної металопластикової конструкції, яка відповідає за легкість, зручність, довговічність. Саме від її справності залежить функціонування вікна. Вартість фурнітури складає приблизно 20-25% від загальної вартості віконної конструкції, а, отже, її вибору слід приділити достатньо уваги.

Головною перевагою сучасної фурнітури для металопластикових вікон є не лише легкість у використанні, а й її протизламні характеристики. Така фурнітура, залежно від класу безпеки, ускладнює проникнення в приміщення через пластикове вікно.

При купівлі металопластикових вікон, турботливі батьки часто запитують про функцію дитячої безпеки. Які ж механізми можна віднести до цієї категорії?

З появою програм компенсації коштів на енергоефективну модернізацію житла, стали популярними такі терміни як «теплі вікна» або «енергозберігаючі вікна». Проте далеко не всі розуміють, що означають ці терміни і якими характеристиками повинні володіти металопластикові вікна, щоб задовольнити вимоги енергоефективності.

Програма IQ Energy – це програма, розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку для сприяння удосконаленню в сфері енергоефективності житлового сектору України у відповідності до європейських стандартів.

З жовтня 2014 року для фізичних осіб та ОСББ в Україні діє державна програма компенсації витрат на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів, в тому числі металопластикових вікон.

Концерн Рехау є одним із світових лідерів в галузі розробок і виробництва продуктів з полімерів для будівництва, автомобілебудування та індустрії. З моменту свого заснування в 1948 році компанія пройшла шлях розвитку від одного підприємства до потужної інтернаціональної корпорації і пропонує більш ніж 40000 виробів, які включають матеріали для літаків Аірбус, хірургічні інструменти, комплектуючі для автомобілів ВМW, AUDI, MERSEDES.

Металопластикові вікна користуються великою популярністю при будівництві житлових, офісних і інших приміщень не лише завдяки дизайну, але й через практичність. Важливу роль при цьому відіграє якість та характеристики матеріалів,  зокрема скла, що використовується в склопакетах.

Металоплатискове вікно — це вікно з полівінілхлоридного (ПВХ) профілю та армування. Пвх профіль являє собою профіль певної конфігурації з трьома або більше повітряними камерами, розділеними перегородками. Повітряні камери грають важливу роль в тепло- та звукоізоляції, а армування надає вікну жорсткості, а також зберігає форму та лінійні розміри конструкції.