Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

0 800 500 419 (0352) 43 00 55, 43 00 99, 43 10 61
(067) 354 20 26

Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Підвіконня

Підвіконня РИФ

РИФ

Підвіконня української компанії «РИФ» виготовляються за унікальними європейськими технологіями на оригінальному австрійському обладнанні, з використанням високоякісної сировини. Усі матеріали, що використовуються для виробництва пластикових підвіконь, поставляються провідними європейськими виробниками. Система контролю, впроваджена на виробництві, дозволяє ретельно відстежувати високу якість продукції.

Підвіконня Plastolit

Plastolit

Важливим елементом будь-якого iнтер’єру є вiкно, довершений вигляд якому надає стильне якісне пiдвiконня. Пiдвiконня Рlastolit – iнновацiйний продукт, створений для найвимогливiших покупцiв, що втiлює найважливiшi побажання й потреби кожного із нас.

Підвіконня Rehau

Rehau

Ідеальним доповненням до всіх віконних систем REHAU є легкі у догляді підвіконня REHAU. Завдяки різноманіттю кольорів підвіконня стають унікальним предметом інтер'єру.

Підвіконня Данке

Данке

Високу якість своєї продукції підтримує завод Данке в Одесі, який виробляє підвіконня на німецькому обладнанні. Якість продукції заводу визнана європейськими майстрами, які займаються декором приміщень.