Запит на дзвінок Надішліть ваш номер і ми вам зателефонуємо!
Поле "Ім'я" обов'язкове
Поле "Телефон" обов'язкове
Дякуємо вам за запит. Наш представник зателефонує вам у найближчий час.

0 800 500 419 (0352) 43 00 55, 43 00 99, 43 10 61
(067) 354 20 26

Rehau, Rotox, Gretsch-Unitas

Властивості

Всі складні стулки зсуваються вбік, утворюючи вузький пакет: житлова кімната і сад утворюють новий, близький до природи високо-комфортний життєвий простір.

Складні двері гармошка являють собою поєднання розсувних і складних частин: дверні полотна складаються як гармошка в пакет, який легко переміщується у бік і злегка виступає всередину або назовні. При цьому цей пакет можна зафіксувати в будь-якому місці дверного отвору за допомогою спеціальних планок.

Складні двері гармошка дозволяють закривати цілі стіни або міжкімнатний простір і відкривати його, наприклад, в гарну теплу погоду. Ця конструкція відмінно підходить для альтанок, терас, басейнів, офісів, квартир, котеджів. Варто відзначити, що складні двері гармошка крім зручного функціонування мають хорошу теплоізоляцію.

Складні двері гармошка дуже зручні в оформленні інтер'єрів, полегшуючи їх створення і збільшуючи простір приміщення. Це оптимальне рішення там, де звичайна відкривні двері не поміщаються і створюють незручності , тоді як складні двері дозволяють зберігати максимальну ширину отвору.

Наша компанія виробляє металопластикові двері «Гармошка» під замовлення, індивідуально для кожного простору і бажання клієнта. А менеджери-консультанти завжди раді надати всю необхідну інформацію про них, як по телефону, так і в будь-якому офісі компанії при особистій зустрічі. Ми допоможемо вам зробити кращий вибір.

Схема Гармошок

Схема Гармошок